Life Style

Stwórz własny planer na rok 2020. Co będzie Ci potrzebne?

wlasny planer

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Choć wielu z nas skupia się w grudniu na przygotowaniach do świąt, a w styczniu na odpowiedniej regeneracji sił i realizacji noworocznych postanowień, są wśród nas również tacy, którzy dużą część swojej energii poświęcają na bezowocne poszukiwanie planera, który byłby idealny dla naszych potrzeb i perfekcyjnie wpisałby się w nasz gust – niestety nie jest to tak oczywiste połączenie i dla wielu osób tutaj pojawiają się problemy… Jak zatem zdobyć niepowtarzalny i doskonały planer na 2020 rok? Najlepiej stworzyć go samemu!

W XXI wieku rynek przepełniony jest różnorodnymi dobrami, które umożliwiają konsumentom zakup produktów spełniających ich oczekiwania. Tak też jest w przypadku świata papierniczego! Dzięki swojej, wzbogacającej się z roku na rok, ofercie już teraz możemy sami zaprojektować swój własny planer, w którym umieścimy przypomnienia o ważnych wydarzeniach, których spodziewamy się w nadchodzącym roku lub informacje o zadaniach, które mamy wykonać. Wystarczy znaleźć dobrze zaopatrzony sklep z artykułami biurowymi.

Od czego zacząć?

Nasz projekt rozpoczynamy od zakupu – w zależności od naszych preferencji – odpowiedniego notatnika lub kalendarza. Pamiętajmy przy tym, że jest to przedmiot, który ma nam służyć cały rok, warto zatem wyposażyć się w produkt wysokiej jakości. Gdy będziemy już posiadaczami wspomnianego planera, zaczynamy istotny proces wyposażania pierwszej strony w odpowiednie akcesoria, które umożliwią nam zaznaczanie w naszym planerze ważnych dni oraz momentów, które chcemy zapamiętać. W tym celu warto zakupić kolorowe karteczki, na których będziemy mogli zapisywać istotne dla nas informacje. Warto zaopatrzyć się również w zakładki indeksujące, które umożliwiają również zaznaczenie ważnych dat w ciągu roku. Dzięki nim, nie otwierając planera, możemy przejść do odpowiedniej sekcji naszego notatnika. Tak wyposażony planer, z całą pewnością spełni swoje funkcje.

Urozmaicenia dla miłośników

Planer jest przedmiotem, który musi nie tylko ułatwiać nam codzienne funkcjonowanie, ale dla wielu – powinien także pięknie wyglądać. Jeśli należysz do właśnie tej grupy osób, sprawdzą się tutaj ozdobne naklejki czy taśmy, którymi można obkleić przód, tył lub dowolną część naszego planera. Tak wzbogacony kalendarz od razu nabiera spersonalizowanego wydźwięku i niebanalnej estetyki. Dla fanów jaskrawych kolorów, strzałem w dziesiątkę okażą się neonowe pisaki, natomiast osobom preferującym stonowaną paletę barw poleca się z kolei zakreślacze pastelowe. Świetnym patentem jest także zapisywanie notatek za pomocą kolorowych cienkopisów, które mogą posłużyć do zapisywania ważnych informacji czy przygotowania odpowiednich sekcji czy list.

Coraz więcej osób stara się maksymalnie wykorzystać każdą wolną chwilę. Lista rzeczy do zrobienia nieustannie się wydłuża, a pamięć niestety często nas zawodzi. Warto, więc odjąć sobie kłopotów i dokonać zakupu, który ułatwi nam codzienne funkcjonowanie. Przygotowanie własnego planera może dać nam wiele przyjemności, a poza tym – możemy przygotować go zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami.

Related Articles

Muślin bawełniany – właściwości i zastosowanie materiału

Redakcja

Podstawowe błędy popełniane przy nauce angielskiego

Redakcja

Czy niszczarki biurowe sprawdzą się w Twojej firmie?

Redakcja

Dodaj komentarz