Dom i ogród

Profesjonalna dezynfekcja z produktami marki Vileda

Profesjonalna dezynfekcja

Utrzymanie czystości w domu jest niezwykle ważne dla wielu osób. Dzięki temu możemy poczuć się komfortowo we własnym lokum. Jednak aby móc jak najlepiej pozbywać się kurzu i brudu ze wszelkich domowych powierzchni, trzeba posiadać przeznaczony do tego profesjonalny sprzęt. Niemiecka marka Vileda posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów czyszczących i dezynfekujących. Ich produkcja ma na celu ułatwienie i uprzyjemnienie codziennego sprzątania, oprócz oczywiście efektywnego usuwania wszelkich zabrudzeń.

Jakie produkty oferuje firma Vileda?

Jednym z najszerszych działów asortymentu produktów marki Vileda są mopy do czyszczenia podłóg. Szczególnie innowacyjnymi akcesoriami tego typu są obrotowe wersje tych narzędzi, które są niezwykle funkcjonalne i łatwe w użyciu. Mikrowłókna, w które wyposażone są te mopy, bardzo szybko poradzą sobie z rozlaną wodą, przy okazji usuwając nawet 99% bakterii często występujących w łazienkach czy kuchniach. Mowa tu przede wszystkim o mikroorganizmach takich jak Escheria coli oraz Staphylococcus. Skuteczność mopów obrotowych Vileda podczas niszczenia tych bakterii została potwierdzona przez naukowców z niemieckiego laboratorium BMA-Labor GbR podczas specjalistycznych testów. Warto tutaj także wspomnieć o jednym z najbardziej nowoczesnych rozwiązań firmy Vileda, czyli elektrycznych mopach parowych. Dzięki zgrabnemu, trójkątnemu kształtowi stopki każdego z nich możemy dokładnie wyczyścić podłogę nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Ich używanie jest nieskomplikowane i niemal wcale nie wymaga jakiegokolwiek wysiłku. Jednak najlepszą korzyścią płynącą z posiadania tego akcesorium czyszczącego jest fakt, że aby efektywnie z niego korzystać nie potrzeba nam żadnych detergentów. Para wodna wytwarzana przez to urządzenie doskonale poradzi sobie z wszystkimi zabrudzeniami, a także z większością bakterii.

Innym rodzajem niezwykle skutecznych podczas sprzątania produktów Vileda są ściereczki z mikrofibry. W sklepie online oraz w placówkach wielu dystrybutorów dostępnych jest ich kilka rodzajów przeznaczonych do konkretnych pomieszczeń, miejsc czy przedmiotów na przykład do łazienki, kuchni, armatury łazienkowej i okien. Możliwe jest także kupno ścierek uniwersalnych, które doskonale sprawdzą się w całym domu. Na szczególną uwagę zasługują ściereczki Vileda Micron, które charakteryzują się możliwością szybkiego i łatwego usuwania kurzu lub zabrudzeń. Umożliwiają to oczywiście mikrowłókna, które wykazują niskie tarcie powierzchniowe, a ponadto nie pozostawiają po sobie smug czy zacieków.

Jakie cele przyświecają produkcji akcesoriów czyszczących Vileda?

Marka Vileda wytwarza swoje produkty przede wszystkim z myślą o efektywnym usuwaniu domowych zabrudzeń. Jednak cele jakie stawiają sobie pracownicy tej firmy to zdecydowanie coś więcej. Stale poszukują oni bowiem nowych rozwiązań, dzięki czemu umożliwiają marce obejmowanie pozycji lidera na rynku akcesoriów do sprzątania. Wprowadzając w życie kolejne plany z całych sił starają się zminimalizować odpady oraz lepiej wykorzystać możliwości materialne i transportowe. Ponadto przekonują oni do swoich racji wielu inwestorów, dystrybutorów i dostawców.

Firma Vileda oferuje wiele produktów pomagających milionom klientów w sprzątaniu ich domów. Opisane wyżej mopy oraz ściereczki Vileda to oczywiście nie jedyne akcesoria, jakie można znaleźć w ofercie tej marki. Do naszej dyspozycji są również między innymi zmywaki, ściągaczki do okien czy choćby suszarki na pranie. Wszystkie one cechują się niezwykle wysoką jakością i funkcjonalnością.

źródło: magazynczystosci.com – ściereczki do mycia okien

Related Articles

Jak dbać o surfinie?

Redakcja

Przygotowania do urlopu – jaki system automatycznego nawadniania wybrać?

Redakcja

Bramy ogrodzeniowe dwuskrzydłowe – podstawowe rodzaje

Redakcja

Dodaj komentarz