Blender reczny mpm mbl 03 auchan 1 12

Wykorzystaj blender do kruszenia lodu

Drinki i koktajle smakują lepiej z kruszonym lodem. Możesz go łatwo przygotować z pomocą tego blendera. Możne ostrza bez problemu poradzą sobie z kostkami lodu.

Pokrój cebulę bez płaczu

Podobno są ludzie, którzy nie płaczą podczas krojenia cebuli. Jeśli Ty do nich nie należysz z pewnością niejednokrotnie wykorzystasz ten blender do szybkiego i łatwego pokrojenia cebuli, a także innych warzyw.

Z łatwością ubij śmietanę lub przygotuj pyszne bezy

Dzięki trzepaczce bez problemów możesz ubijać śmietanę, przygotowywać bezy, suflety i ciasta. Będą one lekkie i o idealnej konsystencji.

Włącz tryb Turbo przy cięższych pracach

Przy najcięższych pracach i najtwardszych produktach włącz funkcję Turbo. Uruchamia ona najszybsze obroty blendera, które bez problemów poradzą sobie z każdą czynnością.

Umyj szybciej i dokładniej w zmywarce

Niektóre elementy blendera można myć w zmywarce. Dzięki temu szybciej posprzątasz po skończonej pracy i będziesz mieć więcej czasu na delektowanie się przygotowanym daniem.
Zasilanie sieciowe 230-240 V 50/60 Hz
Moc silnika 400 W
Regulacja obrotów nie
Liczba poziomów obrotów 1
Praca pulsacyjna nie
Pojemność misy roboczej brak danych
Wykonanie misy roboczej tworzywo sztuczne
Kolor biało-szary
Funkcje dodatkowe funkcja Turbo
FUNKCJE  kruszenie lodu, miksowanie, rozdrabnianie (siekanie), ubijanie piany
 Wyposażenie instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, końcówka do miksowania, końcówki do ubijania (trzepaczki), kubek, ostrze do rozdrabniania/siekania, pojemnik do rozdrabniania z pokrywką

Cena: 89.99 PLN za zestaw

Data: od 1.12.2016

Blender ręczny MPM MBL-03 z Auchan